Jak se zrodil ''správný kelímek'' - The Right Cup TM

Image 0

Po dlouholetém vývoji se v Izraeli dobrali ke kýženému výsledku a to ke kelímku The Right CupTM, tento kelímek Váš mozek přiměje myslet si, že pijete vodu s příchutí ovoce, pomeranče nebo třeba lesních plodů i přesto, že do něho nalijete pouze vodu.

Myšlenka vyrobit takový kelímek se zrodila v hlavě spoluzakladatele a nynějšího ředitele společnosti pana Isaaca Laviho, poté co mu byl ve 30letech diagnostikován diabetes. Jeho doktoři mu poradily, aby se držel dále od nápojů plných cukru a aby pil pouze vodu, ale to se mu vůbec nazamlouvalo, proto, Isaac Lavi, jako odborník na poli marketingu vůní a odhodlaný podnikatel, hledal ''voňavé řešení'' k jeho problému. Šest let výzkumu a vývoje vyvrcholilo k Laviho finálnímu produktu, jímž je kelímek The Right CupTM 

Společnost The Right Cup byla založena v roce 2015 malou skupinkou lidí, kteří se dali dohromady s jedním společným cílem: vytvořit a rozšířit inovativní produkt, který by pro lidi po celém světě mohl v jejich životech znamenat změnu k lepšímu.

Celý projekt potom pomohla uskutečnit super úspěšná crowdfundingová kampaň kelímku The Right Cup na serweru Indiegogo.

Koupit The Right Cup