O AmbiQ.cz


Pro média


Loga ke stažení:Informace pro články, rozhovory a jakékoliv další podklady pro média vám ráda poskytne:


O nás

Jsme internetový obchod zaměřující se na inovativní produkty ze všech odvětví. Naším cílem je představovat vybrané novinky ze světového i domácího trhu a v mnohých případech zprostředkovávat nejen přímý prodej koncovým zákazníkům, ale i distribuci v ČR a SK.

Nepřetržitě vyhledáváme nové produkty (prototypy a testovací vzorky podrobujeme zkouškám a používáním v běžném životě odhalujeme jejich skutečné vlastnosti), ty které splní naše požadavky na kvalitu a funkčnost poté zařazujeme do nabídky.

Pro skladování a logistiku využíváme služeb profesionálního logistického centra Comgate a.s., které svými kapacitami zajišťuje včasné odbavení zásilky. Při objednání do 13:00 zajištuje dodání zásilky následující pracovní den na adresu zákazníka v ČR a do 48 hodin(při využití kurýrní přepravy) zákazníkům na Slovensku. Ve skladu společnosti Comgate a.s. P3 park, Do Čertous 2635, budova D1, 19300 Praha 20, je také jediná možnost osobního převzetí zboží.

Kvalita a regulérnost služeb a nabízených produktů je pro nás vším, proto spolupracujeme s odborníky v každém kroku našeho podnikání. Obchodní podmínky na našem e-shopu schvaloval a propůjčil certifikát kvality časopis dTest. Skladování a logistiku zajišťuje společnost Comgate a.s.. Jsme zapojeni do programu ,,Prověřeno zákazníky’’ serveru Heureka.cz. Spuštění eshopu AmbiQ.cz: březen 2018.

Těší nás Váš zájem.

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat prostřednictvím formuláře v sekci Kontakty, nebo přímo na karla@ambiq.cz.