Jak levitovat


Tipy jak správně postupovat, aby se levitace stala hračkou.

Ještě nejste levitační guru? Žádný problém, dosáhnout levitace bude vyžadovat nějaké zkušenosti. Pokud se o to pokoušíte poprvé, očekávejte, že budete potřebovat několik pokusů. Jakmile nabydete zkušenosti, budete schopni přimět Váš LYFE květník levitovat bez námahy.

Levitace dosáhnete, když střed květníku snesete přímo nad střed základny. Výzvou je najít specifický bod rovnováhy potřebný k udržení levitace.
 

Květník LYFE je schopen levitace s dodanou zátěží až 250 gramů.

1) Umístěte základnu LYFE na vodorovný nekovový povrch.

2) Zapojte napájení

3) Umisťování květníku začněte ve výšce zhruba 15cm nad základnou. Držte květník oběma rukama, opatrně ho snižujte a udržujte ho ve vodorovné poloze dokud nepocítíte jak síla magnetismu začíná květník nadzvedávat.

4)V momentě kdy cítíte, že magnetismus již květník nadnáší, ve vodorovné poloze a nad středem základny, ho jemně pusťte. Pokud květník upadne, jednoduše začněte znovu. Očekávejte, že to zabere několik pokusů a bude vyžadovat jistou praxi než levitaci zcela ovládnete.

Každý z Vašich pokusů o levitaci květníku LYFE by měl zabrat méně než 5 vteřin. Po každém pokusu začněte znovu zdvihnutím květníku do výšky nejméně 15cm nad základnu.

Vyhněte se povrchům, které mohou magnetismus ovlivňovat, to zahrnuje železo, kovy nebo i dalším magnetickým předmětům

Důležitá poznámka:

LYFE byl před odesláním důkladně otestován. Je pouze otázkou praxe kdy zvládnete květník levitovat. Je normální, že zhruba po 10 neúspěšných pokusech se elektronika uvnitř základny zahřeje.

Teplotní senzor automaticky vypne základnu pokud je teplota přílyš vysoká. Když se tak stane, odpojte napájecí zdroj a vyčkejte 5-10 minut než znovu napájení k základně připojíte.