Pozor na čínské napodobeniny

 

Na trhu se objevují levnější napodobeniny unikátního kelímku The Right CupTM. Tyto plagiáty jsou vyráběny v číně, bez regulací pro zdravotní nezávadnost, kontroly kvality použitých materiálů a bezpečnosti výrobku odpovídajících nařízením EU. 

Nikdo Vám nezaručí bezpečnost takového produktu a případné vrácení bývá komplikované nebo ekonomicky nesmyslné.

Jde o odlišné produkty pouze napodobující funkci kelímku The Right Cup TM. Narozdíl od originálu mývají potah z aromatické látky, který se brzy omyje.

Rozdíl je i v samotné příchuti, originál je příjemná velmi realistická uváděná příchuť. Plagiáty, které se nám dostali pod ruce, chutnají na druhé straně jako něco naprosto jiného a nedobrého, rozhodně ne jako ovoce.

Jak už to bývá, dají si tamní plagiátoři záležet, aby spotřebitele oblafly. Používají i obrázky, na které se vztahují autorská práva, dokud nejsou nuceni je odstranit (to může být běh na dlouhou trať). Napodobenin existuje celá řada, uvádíme příklad, který je z těch méně rozpoznatelných.

Věřte, že proti ničení dobré pověsti a kopírování patentovaného vynálezu společnost The Right Cup Ltd. dlouhodobě a neúnavně bojuje.

Fake postrádá logo kelímku a symbol TM:

Image 0

Image 1
 

Originál:

Image 2

Originál se aktuálně prodává v 6 příchutích, které všechny nabízíme.

Koupit originál The Right CupTM