The Right Cup CZ, SK- jak funguje, diskuze, recenze, zkušenosti


Vůbec první kelímek s příchutí ovoce, který pomáhá lidem pít více vody! Bez cukru, bez barviv, bez konzervantů, bez kalorií. Jaké jsou zkušenosti?

Image 1


Jako všechny produkty, které nabízíme, tak jsme i ''Right Cup'' před začátkem obchodování otestovali a dlouhodobě ho prověřujeme.

Tady jsou naše dojmy ze ''zázračného'' kelímku.

Kelímek dorazí v kartonové krabičce a ochraném obalu bránícím úniku aroma. Po otevření se vyvalí koncentrovaná vůně kelímku, která může být ohromující, pro někoho až příliš silná. Před prvním použitím je doporučováno kelímek opláchnout. To jsme vždy udělali a vůně z prvotního návalu tím byla rázem na příjemné úrovni. 

Přišel čas se napít. Nalili jsme tedy čistou vodu zhruba do dvou třetin kelímku a začali upíjet první doušky. Ze začátku pociťujeme příchuť pouze slabě, teprve při opakovaném pití se začíná dostavovat příjemný tón ovocné chuti, což je způsob, jakým The Right Cup funguje a motivuje, abychom pili více vody.

Postupně zjišťujeme, že efekt je ještě výraznější, když při pití zároveň vdechujeme nosem a máme navlhčené rty. Příchutě jsou velice realistické a praděpodobně tak blízko skutečným chutím jak jen je u podobného produktu možné. 

Za nás jde o velice povedený motivátor, který perfektně plní cíle co si stanovuje, tedy zpříjemnit pití vody a přimět kohokoli, aby jí pil více! Dělá to neotřelým, příjemným způsobem, vypadá pěkně a získává si tím místo v našich domácnostech.

Tým AmbiQ

Krátký update: Po 4 měsících používání kelímky stále plní svůj účel, příchuť je o něco slabší, nicméně stále příjemná a chutná.

Koupit The Right Cup