Ztylus Stinger Plus, statistiky nehod v ČR + review

 

USB autonabíječka s bezpečnostními prvky pro únik z vozu.

Nástroj, který by měl být v každém vozidle. V případě nehody může zachraňovat životy. Ztylus Stinger je navržený v USA a jeho design má několik patentů.

Představte si situaci, ve které zůstanete po nehodě zaklíněni ve voze kvůli zaseklému bezpečnostnímu pásu či zablokovaným dveřím, vlak se blíží, auto se potápí nebo chytá v plamenech, možná jste svědky podobné události, to jsou jen některé tragické situace, ve kterých je každá pomoc dobrá, natož potom nástroj co je při ruce a dokáže Vám pomoci. Přeříznutí bezpečnostního pásu je se ''Stingerem'' hračka. V době, kdy většina automobilů má elektricky stahovaná přední okénka, je reálné nebezpečí, že tyto při nehodě nebudou fungovat, ať už kvůli vyřazení elektrického okruhu vlivem nárazu, elektrickému zkratu při ponoření do vody nebo kvůli poškození otevíracího mechanismu.

Okénka na zadních sedadlech často nejdou stáhnout dostatečně pro únik z vozu. Ztylus Stinger nabízí pomocnou ruku a snaží se být vždy v dosahu a užitečný. Díky nabíječce se dvěma USB porty právě toho dosahuje. Žádný jiný nástroj vám neposkytne takovou funkcionalitu a spolehlivost jako Ztylus Stinger Plus

Podle statistik Policie ČR se průměrně v roce 2017 v ČR přihodilo 284 nehod denně a za celý rok při nich umřelo 502 osob.

Koupit Stinger / více info

Tento článek na idnes.cz sumarizuje rok 2016 a zvýšený počet úmrtí na železničních přejezdech:

zpravy.idnes.cz/nehody-2016

Následující video je recenze v anglickém jazyce: